Mājas lapas karte EKSKURSIJAS - TŪRES LV RU  

Amerika

Āfrika

Austrālija

Eiropa

Āzija
Tūrisma aģentūras tālrunis
 
   
     Ceļojuma palīdzība piemeklēšana

Vārds, uzvārds: Valsts:

Andora

Lielākā slēpošanas trašu platība

Andorra

Andora - neliela valstiņa, patiesībā kņaziste Pireneju sirdī, starp Franciju un Spāniju. Visa gada garumā šurp nerimst tūristu plūsma, bet pateicoties pieciem lieliskiem slēpošanas centriem.

Arābu Emirāti

Atpūta šeit ir mierīga un droša

Arābu Emirāti

Šeit Jūs pilnībā izbaudīsiet arābu laipnību un viesmīlību, neatkārtojamus dabasskatus, austrumu eksotiku un augsta līmeņa apkalpošanu, kuru Arābu Emirātu iedzīvotāji nemitīgi cenšās noslīpēt līdz pilnībai.

Austrija

Francija Austrija - bagāta Alpu republika

Bagāta Alpu republika, kura savā labā intensīvi ekspluatē klasisko mūziku. Ar Mocarta portretiem rotājas gan šokolādes tāfelītes, gan tasītes ar Vīnes kafiju, bet Štrausa melodijas skan vai visos restorānos zilās Donavas krastos.

Bulgārija

Bulgārija Bulgārija – ar rožu smaržu

Bulgārijas piekrastes kūrorti strauji atdzimst – pie Melnās jūras kā sēnes pēc lietus aug rietumnieciski labklājīgas viesnīcas, kamēr kārdinošās pludmales saglabā šķīstu nevainību, tāpēc veselām deviņām peldvietām te piešķirts Eiropā visaugstākais vides tīrības vērtējums – "Zilais karogs".

Dominikāna

Tā ir paradīze zemes

Dominikāņa

Dominikānas pilsētas ir vienas no vecākajām Amerikas kontinentā un līdz mūsdienām ir saglabājušas savu bagāto koloniālo mantojumu. Bet, protams, pats lieliskākais šajā zemē ir tās pludmales.

Ēģipte

Ēģipte Ēģipte – tie ir neaizmirstami iespaidi visu gadu

Šeit visur ir miera, diženuma un gudrības dvaša. Senās piramīdas ceļotāju noskaņo filozofiski, lepnā Sfinksa noslēpumaini klusē. Bet atdzīvojušās leģendas dot visromantiskāko noskaņu.

Grieķija

Grieķija Brīnišķīgā Grieķija

Vai šai lieliskajai zemei vispār nepieciešami spilgti epiteti un glaimojošas atsauksmes? Eiropiešu kultūras dzimtene, demokrātijas radītāja un olimpisko spēļu izgudrotāja. Senatnē – Zīda ceļa krustceles, tagad – visaustrumnieciskākā no Vecā kontinenta valstīm. Taču tur izpaliek apnicīgā kaulēšanās tirgos un veikalos vai par ikvienu sīkumu. Turklāt Grieķijā ir droši un silti.

Horvātija

Horvātija Horvātija - viss ir dabisks

Horvātija ir viena no ekoloģiski tīrākajām Eiropas valstīm. Desmit nacionālie parki ir slaveni ne tikai ar iespaidīgo un burvīgo skatu, bet arī ar dažādo floras un faunas pārpilnību.

Indija

Indija - milzīgajā zemē

Indija

Indijā katrs iespaids ir jauns un iespaidīgs, tajā slepjās daudz neparasta. Tautas, daudzu gadsimtu kultūra, brīnumainās valodas un izloksnes, eksotiskie apģērbi un ainavu daudzveidība, tas viss priecē acis.

Itālija

Itālija Itālija - visizbradātākā tūrisma taka pasaulē

Atpūta Itālija - tā ir pastāvīga jūsu jūtu parbaude, tikai tad ja jus liksiet lietā savu fantāziju, jūs spēsiet pilnībā, izbaudīt vissus Itālijas brīnumus, mākslu un arhitektūru, te vienkārši pietrukst vārdu, tas ir jāredz pašu acim!

Izraēla

Izraēla

Viena no vissabrinotākajam pasaules valstim ir Izraēla,kura atrodas,austrumu krastā pie vidusjūras,un to apskauj brinumskaisti kalni,meži,tuksneši.Atputa Izraēla-apbrinojami skaistas pludmales,dabas rezervāti, ārstniecīgie kurorti,svētas vietas,lieli tirzniecības centri,tirgus laukumi,galerijas un koncerti parkos.

Kanāriju salas

Kanāriju salas Spānijas tropiskā paradīze

Katras salas dabas apstākļi ir apbrīnojami atšķirīgi. Salas atrodas uz dienvidrietumiem no Spānijas un uz ziemeļrietumiem no Āfrikas, iepretī Marokas krastam. Šo vulkāniskas izcelsmes salu arhipelāgu minējuši jau senie grieķi un romieši, kas dēvēja to par Laimes salām, Vakarzvaigznes dārzu, Atlantīdu...

Kipra

Kipra Kipra - tā ir Vidusjūras pērle

Kipra - tā ir Vidusjūras pērle, kas piesaista tūkstošus tūristu gan ar savu desmittūkstošu gadus veco vēsturi, gan ar savu unikālo klimatu, pateicoties kuram, atpūta Kiprā ir iespējama praktiski visu cauru gadu. šeit katrs varēs sev atrast nodarbošanos sirdij - no diskotēkām Aija- Napos līdz ievērojamām vietām Pafosā.

Kuba

Kuba Kuba ir liela un šaura sala

"Tā ir pati brīnišķīgākā zeme, kādu ir redzējis cilvēks" - tā sacija Kristofers Kolumbs 1492. gada 27. oktobrī, kad viņa ekspedīcija sasniedza šo salu. Nav šaubu, ka Kubas pievilcība slēpjas tās burvīgajās pludmalēs un neskartajās zemūdens ainavās ar bagātīgu zivju un augu daudzveidību.

Maldivu salas

Brīnumainas salas ar skaistu dabu

Maldivu salas

Atpūta Maldivās – ikviena cilvēka sapnis, kam patīk atpūta pludmalēs, ūdens sporta veidi un makšķerēšana. Šīs salas – viena no tām vietām uz zemes, kas nav cilvēka roku sabojātas – patiesa paradīze.

Peru

Peru Peru

Peru valsts, kur lielākais iedzīvotāju vairums ir seno Inku impērijas pēcteči. Vēsturisko pieminekļu un dabas daudzveidības ziņā tā atrodas vienā no pirmajām vietām pasaulē.

Spānija

Spānija Spānija - Starp pasakām un īstenību

Spānija tūristiem ir otrs visiecienītākais ceļojumu mērķis starp visām pasaules valstīm, bet tieši Kosta Brava un Kosta Dorada piekrastes kūrorti pieskaitāmi šīs pievilcīgās un vienlaikus plašās zemes gleznainākajiem novadiem.

Šveice

Šveice

Kūtriem un nezinātkāriem tūristiem ir domātas šokolādes bodītes kā , piemēram, Sprungli Cīrihē, miniatūri govju zvaniņi suvenīru tirgotavās un Ženēva - visgarlaicīgākā pilsēta pasaulē ar strūklaku, ezeru, briljanta pulksteņiem un daudzajām bankām.

Taizeme

Lieliska attiecība starp komfortu un eksotiku

Taizeme

Eksotiskie tempļi, pasakainas smilšainās pludmales, kolorītie tirgi un noslēpumainie kalnainie rajoni - tas viss, kā magnēts pievelk miljonus ziņkārīgo tūristu, kuri alkst iepazīties ar šo valsti . Šeit ceļotāju acīm paverās tropiskā daba un, sajūsmu izsaucoši, kultūras pieminekļi.

Tunisija

Tunisija Tunisija ir vārti uz Austrumu eksotiku

Atpūta Tunisijā – tās ir nebeidzami garas baltsmilšu pludmales, komfortablas augstākās klases viesnīcas, lieliski un droši bērnu rotaļlaukumi, plaši un kopti golfa laukumi, tūkstošiem gadu sena kultūra un raibi krāsainas dienas.

Turcija

Turcija Turcijā ir viss

Un to zina visi. Tātad patiesībā Turcija pieder visiem – gan Austrumos, gan Rietumos. Jo kā gan citādi izskaidrojams neapstrīdamais fakts, ka tieši uz Turciju pērn reģistrēts vislielākais ārzemju tūristu pieplūduma pieaugums, kas pārsniedza 21 procentu, sasniedzot jau 20 miljonus ārvalstu atpūtnieku?

Vjetnama, Kambodža

Viena no interesantākām valstīm Indoķīnā

Kambodža

Kādreiz slēgtā valsts šodien atver savus noslēpumus. Kambodža – senas civilizācijas valsts, kas aug no zaļiem džungļiem un klusi lūkojas uz mūsdienām ar akmens Būdas acīm.